• Львів, площа Підкови 3
  • Львів, проспект Шевченка 7а
  • 24/7
  • +38 (098) 01-33-881

Завітайте до нас

Наші адреси

Телефон

  • +38 (012) 34 56 789

Адреса

  • Львів, площа Підкови 3
  • Львів, проспект Шевченка 7а

Надішліть нам повідомлення

Форма зворотнього зв'язку

Львів – перлина українського туризму і місто, яке відвідується найчастіше. Причина цього – не лише видатна архітектура, багато музеїв та історичних пам’яток, але й гастрономічні традиції – львівська кава, випічка, шоколад, різноманітні страви з м’яса відомі далеко за межами регіону. Якщо ви не знаєте, куди піти поїсти у Львові, пропонуємо завітати до нашої кав’ярні Dream Coffee, де ви зможете не тільки випити філіжанку ароматної, щойно звареної кави, але й перекусити смачними стравами галицької та європейської кухні. До речі, якщо ви бажаєте дешево поїсти у Львові, ми чекаємо на вас, адже ціни в кафе більш ніж прийнятні для людей будь-якого статку.Як зароджувалася львівська кухня

Смакуючи різноманітні страви, ви не тільки втамовуєте апетит, але й торкаєтесь давньої історії та культури краю. Галичина, центром якої є місто Лева, протягом своєї історії перебували у складі різних країн – Речі Посполитої (нині Польща), Австро-Угорської імперії, Німеччини, князівства Литовського, тому на традиційні українські кулінарні традиції наклалися європейські. Крім того, до Львова тікали цілі громади з інших країн – вірмени, євреї, росіяни тощо. На сьогоднішній день галицька кухня – це дивний мікс української, польської, угорської, кавказької, єврейської та центрально-європейських смаків. Тому питання, де поїсти у Львові, взагалі не має виникати – куди б ви не пішли, вас нагодують смачно і за помірними цінами.

Кав’ярні мережі Dream Coffee своє меню складали таким чином, аби кожен міг дешево поїсти у Львові, при цьому бути задоволеним на всі сто. Тут є й типово українські страви – борщ, вареники, й більш європеїзовані – сендвічі, солодощі, випічка, які чудово будуть смакувати під щойно зварену каву від наших бариста, а ціни задовольнять кожного. Тому коли наступного разу ви будете думати, куди піти поїсти у Львові, більше не треба над цим ламати голову – просто завітайте на сніданок, обід чи вечерю до однієї з затишних кав’ярень Dream Coffee.

Для туристів, які приїжджають до міста вранці, часто буває проблемою знайти ресторацію чи кафе, де можна було б поснідати раніше 9-10 години. Пов’язано це із традиціями містян, які в більшості не люблять ставати до праці надто рано. Але і це питання вирішують наші кав’ярні: якщо ви не знаєте, де поїсти у Львові о сьомій ранку, завітайте до Dream Coffee, адже вони працюють цілодобово, без перерв і вихідних. А зручне розташування в самому серці міста додасть вашому сніданку витонченості та романтизму.